שולחן כתיבה ופינת עבודה מחוץ לחדר הילדים

נגרות בהתאמה אישית מאפשרת להגשים חלומות רבים בכל הנוגע לעיצוב חדרי ילדים. אם החלטתם שלא לשלב שולחן כתיבה בחדר או להוציאו עקב חוסר מקום, תוכלו להצטייד בשולחן כתיבה מסוגנן שיוצב בסלון או במרפסת או בכל מקום אחר בבית ויתמזג עם החלל.

 

לעיתים יש יתרון בהגדרת פינה ייעודית כסביבה לימודית נטולת רעשי רקע או הסחות דעת שמאפשרת ללומדים או לעובדים להתרכז בעבודתם או בלימודיהם. בחרו פינה כזו בבית שתוכלו להגדיר על ידי מחיצה או דלת, שרחוקה יחסית מחדר האורחים או חלל המשחקים, שיש בה שקט ושלווה אך מומלץ גם אור מבחוץ להארה טבעית של המרחב. אם מדובר בפינה צרה יחסית, גם כאן, ניתן לעצב שולחן כתיבה שיתאים לשטח בהתאם לאילוצי המרחב.

 

לפניכם מספר טיפים לעיצוב פינת עבודה או פינת לימוד מדוגמת: 

 

התאמת השולחן למידות הפינה

בדקו את המידות וחפשו שולחן כתיבה במידות המבוקשות. חברת עיצוב חדרי ילדים ונוער שמציעה גם נגרות בהתאמה אישית, תוכל להעניק לכם מענה ליצירת שולחן כתיבה בגודל המבוקש. לחללים צרים ובינוניים יתאימו שולחנות כתיבה באורך של 120 ס"מ ורוחב של 60 ס"מ. בדקו שיש מקום למחשב או אם לא מדובר בפינת מחשב, ללמידה נוחה או ישיבה נוחה של מי שעתיד להשתמש בשולחן. אפשר להוסיף פלטת זכוכית לשדרוג המראה, במיוחד אם סביבת האירוח המקיפה את שולחן הכתיבה היא באותו קו סגנוני.

 

טיפים לעיצוב הפינה

כשבוחרים לשלב שולחן כתיבה בחלל אירוח או בנישה כלשהי בבית, חשוב לשמור על מראה מעוצב בהתאם לחלל. הנה מספר טיפים ליצירת עיצוב ובחירת הפריטים המתאימים, שולחן כתיבה ואביזרי אחסון נלווים. 

גוונים בהירים: כדאי להעדיף מתוך המבחר העשיר של שולחנות כתיבה, דגם של שולחן כתיבה שעשוי מעץ מלא ידידותי לסביבה ובריא ובעל מראה טבעי ואוורירי בחלל. מומלץ לבחור שולחן כתיבה מעץ הצבוע בצבעים ידידותיים לסביבה בגוונים בהירים כמו שמנת או לבן, כדי לייצר תחושה רגועה ונעימה יותר ומראה נקי ומינימליסטי ככל שאפשר גם אם המרחב של פינת הלימוד צר יחסית. 

פתרונות אחסון נלווים: פינת לימוד נוטה להתבלגן ואם פינת הלימוד ממוקמת בחלל אירוח בבית כגון הסלון או חדר המשפחה, כדאי לנטרל כמה שיותר את הנטייה ליצירת בלגן בחלל. בחרו שולחן כתיבה המציע מגירות לצורך אחסון פריטים קטנים כמו מכשירי כתיבה וכוורת לתלייה, שניתן לתלות על הקיר מעל שולחן הכתיבה. הכוורת לתלייה תשמש אתכם לאחסון ספרים, חוברות, קלסרים ועוד ויש בה גם נישות לפריטים מעוצבים שניתן לחשוף כחלק עיצובי מפינת הלימוד. 

הכוורת, המתלווה לשולחן הכתיבה, היא גם שימושית אך גם דקורטיבית להפליא, במיוחד אם תוסיפו תאי אחסון שנסגרים בזכוכית יפה. ניתן להוסיף גם שידת אחסון שמתחברת לשולחן בהברגה כחלק מהקומפלקס הכולל.

 

 

 

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon