שולחן כתיבה - מגמות עכשוויות

שולחן הכתיבה עבר גלגולים עיצוביים רבים במרוצת השנים משולחן מאסיבי וכבד הוא הפך לשולחן גדול בעיצוב אוורירי וקליל המשמש הן כשולחן כתיבה והן כשולחן מחשב. לאחרונה נשברו גם הקווים הגיאומטריים המוכרים של שולחן הכתיבה והסגנון החדש של השולחן הופך אותו לכוכב עולה בחדרי הילדים ובחדרי הנוער. ישנה ירידה בביקוש עבור שולחן כתיבה רחב שתופס מקום יקר בחדר או בשולחנות כתיבה פינתיים שהיו בעבר מאוד פופולאריים. אז מה הן הבשורות העיצוביות שיכניסו הרבה שמחה לחדר של הילד שלכם? הנה מספר קווי סגנונות מובילים.

 

לפני שמתחילים בבחירת שולחן כתיבה

חשוב שתדעו שכל הפריטים המרכיבים את פינות הלימודים ניתנים להתאמה אישית. אתם אלה שקובעים בכל הקשור לגודל של שולחן הכתיבה, לצבע של שולחן כתיבה, לסגנון ולהתאמה של שולחנות הכתיבה לפריטים משלימים שביחד עם השולחן יוצרים סביבת לימודים לפי צרכי הילד.

 

לא על שולחן הכתיבה לבדו

אם בעבר שולחן כתיבה כשלעצמו היווה פינת עבודה, כיום ישנה נטייה ליצור פינת לימודים שהשולחן הוא רק חלק ממנה ומתלווים אליו תוספות שונות כמו יחידות אחסון שהופכות לכסא נוסף ופתרונות מידוף ואחסון משלימים שמשדרגים את האזור של שולחן הכתיבה.אם חדר הילדים וחדר הנוער מאכלס שני אחים בחדר אחר, ניתן לבחור לחדר שולחן כתיבה כפול המותאם לחדר משותף לאח בוגר ואח קטן.

 

עיצובים על זמניים

שולחן כתיבה מלווה את הילד שנים ארוכות וכיום ניתן למצוא פינות עבודה הכוללות שולחן כתיבה ומגיעות בקשת צבעים מעודנת עם גוונים בהירים ופסטליים. בין הגוונים האלה ניתן למצוא קרם, שמנת, לילך או תכלת. סגנון קלאסי שיהיה רלוונטי לאורך זמן רב.

 

שולחן כתיבה לבנות, שולחן כתיבה לבנים

אמנם שולחן כתיבה במראה קלאסי יתאים הן לבנות והן לבנים, אבל אם אתם מחפשים בכל זאת שולחן כתיבה מעוצב ייחודי לבנות או שולחן כתיבה ייחודי לבנים, תוכלו למצוא בין שולחנות הכתיבה, שולחן כתיבה מגולף בעבודת יד בקווים מעוגלים המשווים לו מראה נסיכותי משולב בכוורת המונחת עליו המגיעה עם מגירות אחסון קטנות כולל מדף עליון. שולחן כתיבה המעוצב עבור חדרי בנים מופיע במראה אוורירי ובקווים ישרים.

 

גמישות עיצובית

פינות הלימוד העדכניות מאפשרות גמישות עיצובים עם הרהיטים השונים בחדר, ביניהן שולחן כתיבה, כוורות אחסון ועוד. הפריטים המשלימים וריהוט לחדרי הילדים והנוער מוצעים בגוונים ובסגנונות שונים, כך שכל אחד יכול ליצור חדר בסגנון ייחודי או במיזוג מעניין של מגוון צבעים.גם השילוב בין המרכיבים, הריהוט והפריטים שהכנסתם לחדר, יכול להשתנות כאוות נפשכם, כיוון שמדובר בריהוט מודולארי. כך למשל, תוכלו להתאים בין שולחן כתיבה משולב ביחידת אחסון נפרדת או שולחן כתיבה לבין כוורת הכוללת יחידה נשלפת לאביזרי המחשב שבעת הצורך הופכת לכסא נוסף או לשידת מיטה. 

 

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon