מגמות בולטות בעיצוב שולחנות כתיבה

שולחן כתיבה הוא אחד מהפריטים הפונקציונאליים והאסתטיים החשובים ביותר בחדרי ילדים ונוער. שולחן הכתיבה מהווה סביבת לימוד ומשחק, כאן יבלו הילדים שעות רבות בהכנת שיעורי הבית, הכנה למבחנים, משחקי מחשב ועוד ולכן, חשוב לבחור שולחן כתיבה איכותי, עמיד לאורך זמן, שתואם בעיצובו לאווירה ששורה בחדר הילדים.

רשת האוס אין – חדרים בריאים מציגים שלל שולחנות כתיבה בעיצובים מרשימים, עשויים מעץ מלא, מוצעים בגוונים נעימים ונינוחים עם פתרונות האחסון הטובים ביותר. לפניכם מספר מגמות עיצוביות שבולטות בעולם שולחנות הכתיבה. אתם מוזמנים להגיע עם הילדים לחללי התצוגה ולבחור שולחן כתיבה שילווה את הילדים לאורך זמן.

 

קווים ישרים ונקיים

במסגרת הטרנד המינימליסטי שדוגל במיעוט פרטים בחלל והצבתם במרווחים זה מזה, שולט גם הניקיון העיצובי, שפה שקטה נטולת אלמנטים, מרגיעה ונעימה. אם אתם אוהבים את הסגנון הזה, תגלו שולחנות כתיבה רבים בקווים ישרים ונקיים, מבנה ברור, רגליים ישרות, פלטה ישרה בסגנון דק או מאסיבי לפי העדפתכם. 

 

הנוסטלגיה שולטת

בניגוד לקווים המודרניים הישרים, מגיע אל עולם שולחנות הכתיבה גם הטרנד ששואב השראה מההיסטוריה, מאירופה הקלאסית, עיטורים, פיתוחים ואלמנטים המשדרגים את מראה השולחן ויוצרים שולחן במראה אצילי ועשיר ביופיו. שולחנות כתיבה אלה פופולאריים בעיקר בחדרי הילדות והנערות, הרגליים מעוגלות ואף מפותלות בגילוף ייחודי והפיתוחים אמורפיים להפליא, רגליים מסולסלות וכולי. כמו כן, ניתן לראות שיבוץ של אבני דמוי קריסטל בידיות ועוד נגיעות יוצאות דופן. 

 

תוספות דקורטיביות

בהמשך לטרנד ששופע קישוטים. שולחנות כתיבה רבים מגיעים עם אלמנטים שמוסיפים להם ברק או ניצוץ מיוחד דוגמת פלטת זכוכית שמשתלבת באופן יוקרתי ואלגנטי עם העץ המלא ממנו עשוי השולחן.

 

פתרונות אחסון נלווים

שולחנות הכתיבה העכשוויים מגיעים עם מגירות בגוף השולחן בחלקו התחתון, המגירות רחבות יחסית, ומאפשרות לשמור בהישג יד ציוד דוגמת מחברות, כלי כתיבה וכולי. ישנם שולחנות כתיבה המגיעים גם עם שידת מגירות "בילד אין" וגם מדף יציאה מיוחד למקלדת שהופך את שולחן הכתיבה לשולחן מחשב לכל דבר. 

בנוסף, רבים בוחרים לשלב עם שולחן הכתיבה כוורת לתלייה מעל השולחן כפתרון אחסון דקורטיבי שאינו תופס מקום בחלל. אפשר לראות באולמות התצוגה של האוס אין כוורות ושולחנות כתיבה במראות דומים שמתכתבים זה עם זה מבחינת הגוון והסגנון.

 

גדול ורחב במיוחד

אמנם הגודל של שולחן הכתיבה הוא פונקציה של מקום ותנאי החלל, אך בשנים האחרונות יש ביקוש גובר לשולחנות כתיבה רחבים וארוכים יחסית כיוון ששולחן המחשב התמזג עם שולחן הכתיבה ורבים מחפשים מענה לשתי הפונקציות בשולחן אחד. האורך יכול לנוע בין 130-140 ס"מ והרוחב בין 130-140 ס"מ, כמובן בהתאמה אישית לצרכי כל לקוח והחדר הנבחר. בכל מקרה, חשוב מאוד להגיע למעמד הרכישה עם תוכנית של החדר ועם מידות עדכניות של החדר, כולל המתחם המוגדר בו חשבתם להציב את השולחן.

 

 

 

האוס אין - שולחן כתיבה דגם גל
  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon