עיצובים של שולחנות כתיבה

הילדים הגיעו לבית הספר? הגיע הזמן ליצור עבורם סביבת לימודים נעימה ורגועה בין אם במסגרת החדר שלהם, בחדר נפרד ואפילו סלון, ניתן להסב כל חלל לסביבת לימודים נינוחה. שולחן כתיבה עומד במרכז פינת הלימודים והוא הפריט העיקרי והחשוב ביותר, סביבו הכל מרכז, הכנת השיעורים, קריאת ספר, הכנה למבחנים וגם משחקים ועבודה במחשב.

 

בשנים האחרונות, אנחנו רואים נבחרת מרשימה של שולחנות כתיבה, המוצעים בעיצובים שונים. באמצעות נגרות בהתאמה אישית, לעצב ולשנות לפי טעם וצורך אישי, הן מבחינת הגודל והן מבינת בחירת גוון וסגנון. למי מביניכם שנמצאים בשלב בו הם מחפשים שולחן כתיבה לחדר הילדים או לחדר הנוער, אספנו שלל מגמות עיצוביות בתחום שולחנות כתיבה וטיפים לבחירת העיצוב המתאים ביותר.

 

המינימליזם שולט

הקווים הנקיים והקלאסיים, השמירה על רווחים בין הרהיטים וקלילות בחלל מתבלטים בעיצוב שולחנות כתיבה. ניתן לראות מבחר שולחנות כתיבה בקווים קלאסיים, מעט נגיעות מעוטרות ופיתוחים שמעניקים טאץ' מסוגנן ואצילי. הגוונים הפופולאריים בהירים, לבן צח, שמנת, קרם.

 

מרבית השולחנות מגיעים עם רגליים ומרווחים בין הרגליים כדי לשמור על קלילות בחלל. מגירות בחלק העליון של השולחן כדי לשמור על מקום לרגליים ולתנועה חופשית עם הכסא.

 

כחלק ממגמת המינימליזם ניתן להבחין גם בשולחנות כתיבה עם מגירות בילט אין בין אם בחלק העליון של השולחן או מגירות בצד, המטרה היא לשלב בתוך הקונסטרוקציה של השולחן גם פתרונות אחסון כדי לחסוך במקום בחלל.

 

נגיעות עיצוביות

אמנם הקו הישר בולט בעיצוב שולחנות כתיבה, אך ניתן לראות גם טוויסטים עיצוביים בעיצוב רגלי השולחנות, כך למשל, יש שולחנות כתיבה בעלי רגליים מקומרות בגילוף מיוחד, שיוצר תנועתיות של השולחן, גילופים בצורת "גלים" שמגבירים את המראה הרומנטי והייחודי, פיתוחים אמורפיים שמייצרים אפקט עתיק.

 

חזרה לטבע

חשוב לבחור שולחן כתיבה איכותי עשוי מעץ מלא, ידידותי לסביבה ובריא לגוף ללא כימיקלים רעילים, צבעי מים. העץ המלא שומר על עמידות ונשאר איכותי לאורך זמן. עץ מלא הוא חומר טבעי, נושם, והכניסה שלו לחדרי הילדים והנוער ניכרת בכל פינה, בין היתר גם בשולחנות הכתיבה.

 

מידות נפוצות

במידה ותהיתם לגבי מידות של שולחנות כתיבה, ניתן כמובן להזמין שולחנות כתיבה במגוון רחב של מידות אך לרוב מדובר בשולחן כתיבהברוחב ממוצע של כ- 130 ס"מ 60-70 ס"מ עומק. המידות חשובות מאוד במיוחד אם מתכוונים להשתמש בשולחן, גם כשולחן מחשב, כך שיהיה מקום גם למקלדת, מדפסת וגם לספרים ולמחברות.

 

כוורות נלוות

רבים מעוניינים לחסוך במקום יקר בחדר ועם זאת, לא כדאי לוותר על פיתרונות אחסון בוחרים לצרף לשולחן הכתיבה כוורות תלייה המגיעות בעיצובים מסוגננים שונים, כוורת עומדת על השולחן עם מגירות קטנות או כוורת תלייה עם ארוניות או מדפים הממשיכה את הקו העיצובי ומהווה פריט פרקטי.

 

לסיכום, בחרו חברה בעלת ניסיון וותק בעיצוב שולחנות כתיבה, אפשרות לנגרות בהתאמה אישית לפי הצרכים הייחודיים שלכם, חברה שתעניק לכם מענה מקצועי בסניפים ובעיצוב שולחן כתיבה.

 

 

 

 

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon