שולחן כתיבה לחדרי נערות

חדרי הנערות מעוצבים ומסוגננים להפליא ובהתאם לטרנד הנסיכותי שכובש את חדרי הנערות, ניתן למצוא רהיטים ופריטי עיצוב משלימים בלבן ובעיטורים תואמים, קפיטונז' ועוד שלל אפקטים שמחזקים את הנופך הרומנטי והאווירה הקסומה של החדר. שולחן כתיבה לחדר נערות מהווה חלק בלתי נפרד מהחדר, במיוחד כשהנערה לומדת בחדר והוא מגיע במגוון עיצובים. על ידי התאמה אישית לאופי החלל, ניתן ליצור שולחן כתיבה לחדר נערות בסגנון המבוקש, בגודל המועדף לפי נתוני המרחב ופרופורציות החדר. כמו כן, חשוב לשים לב לשילוב השולחן עם יתר הפריטים שמשולבים בחדר הנערות. לפניכם מספר סגנונות מובילים של שולחנות כתיבה לחדרי נערות. בחרו את שולחן הכתיבה המבוקש.

 

הלבן כובש

הגוון הלבן, הנייטרלי, הקלאסי, העל זמני, היפהפה מעניק אווירה רגועה בחלל ואפקט של ניקיון וזו הסיבה שנערות רבות מעדיפות שולחן כתיבה בצבע לבן, ששומר על מינימליסטיות ועל בהירות ואווירה נעימה בחדר. ניתן להעניק לשולחנות הכתיבה טאץ' וינטאז' משופשף מהעט או לבחור בצבע שמנת. ניתן להוסיף נגיעות צבע על ידי בחירת מכשירי כתיבה צבעוניים, כרית צבעונית לכסא או ידידות כסופות או מוזהבות, קריסטל ועוד.

 

הקלילות משדרת רכות

אם בעבר שולחן כתיבה היה פריט מאסיבי שתפס בולטות רבה ומקום רב בחלל, הרי שהיום ההפך הוא הנכון. שולחנות הכתיבה לבנים, קלילים, רגליים מגולפות, שולחנות דקים יחסית ולא גדולים כבעבר, במיוחד בגלל המעבר למחשבים ניידים דקים שהשפיעו על מימדי השולחן וכך גם על העיצוב. כמו שמסכי המחשבים נעשו דקים, כך גם שולחן כתיבה עבר טרנספורמציה עיצובית לכיוון דק, קליל ואוורירי יותר.

 

פלטת זכוכית מעל השולחן

העץ המלא הוא החומר הבריא והמועדף, עץ מלא משתבח עם השנים וכך מחזיק מעמד לאורך זמן. כשמשלבים עץ מלא עם זכוכית נוצר אפקט מבריק בחדר וניתן למצוא שולחן כתיבה עם פלטת זכוכית מרשימה גם נוח לשימוש, איכותי ומסוגנן להפליא. ניתן לרכוש את שני המוצרים בנפרד ואז לחבר אותם ביחד.

 

מגירות איחסון

שולחנות הכתיבה של ימינו מינימליסטיים ואווריריים יותר מתמיד, אך עדיין צריך מקום במסגרת שולחן הכתיבה לאחסון מוצרים כגון דפדפות, מחברות, יומן, כלי כתיבה. מומלץ להזמין שולחן כתיבה הכוללת מגירות בגוף השולחן. ניתן להזמין ניגודי צבעים או לשמור על קו אחיד בחלל.

 

כוורות עם שולחן כתיבה

אם הממגירות בשולחן הכתיבה אינן מספיקות או בחרתם שולחן כתיבה ללא מגירות ויש צורך בשטח אחסון, מדוע לתפוס מקום על הרצפה כשאפשר לתלות על הקיר? ניתן לשלב בפינת הלימוד הממדוגמת והאופנתית, כוורת לתלייה בעלת שטח אחסון גדול לקלסרים, ספרים ועוד. ניתן לבחור כוורת המשלבת בין תאי אחסון פתוחים לתאי אחסון סגורים עם דלתות זכוכית בסגנון סבתא נוסטלגי, פלטות בצדדים למראה מחוזק, עיטורים מעודנים, מגירות אחסון קטנות לחפצים אישיים קטנים עם ידידות קריסטל נוצצות.

 

 

 

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon