שולחנות כתיבה - למה כדאי לשים לב כאשר רוכשים שולחן?

האוס אין - שולחן כתיבה דגם יעל

שולחנות כתיבה הם מוצר בסיסי כאשר אנחנו מעצבים חדר לילדים או לבני נוער. כחלק מהחינוך של ילדנו אנחנו מעוניינים להרגיל אותם לשבת ליד השולחן כאשר הם צריכים לבצע משימות שונות לבית הספר.
שולחן הכתיבה מלווה אותנו גם בתקופת טרום הלימודים, למשל בגן כאשר יש זמן קצוב ומובנה לשעת יצירה או ציור. הגננת תושיב את הילדים ליד השולחן על מנת לבצע את העבודות השונות. מלבד זה שמדובר בהקניה של הרגל חשוב, שולחן כתיבה הוא מוצר שמאפשר לבצע מגוון מטלות באופן יותר נוח. לכן, כאשר אנחנו מעצבים עבור ילדנו את החדר שלו חשוב לדאוג לרכוש פריט כמו שולחן כתיבה.  

עם זאת, יש לזכור שככל שהילד גדל הצרכים שלו משתנים ולכן מראש רצוי לדאוג לשולחן כתיבה מבין שולחנות כתיבה קיימים שילווה אותו לטווח הארוך. שולחנות הכתיבה בהאוס אין מיוצרים מעץ מלא וצבועים בצבעים ידידותיים לסביבה.

 

טיפים חיוניים

למה כדי לשים לב כאשר רוכשים שולחן כתיבה? לפניכם מספר טיפים שינחו אתכם בתהליך בחירת שולחן כתיבה מעץ מלא.

 

טיב השולחן - שימו לב כי השולחן עשוי מחומרים איכותיים אשר יעמדו במבחן הזמן ולא יתבלו עם השנים. גם אם תרצו להתחדש תוכלו להשתמש בשולחן איכותי למטרות אחרות ולהמיר אותו לחלקים אחרים בבית.

גוון השולחן - עדיף שצבעו של השולחן יהיה צבע אשר ישתלב עם הרהיטים האחרים בחדר וגם יוכל להיות רלוונטי לילד ככל שהוא גדל.

הרוחב קובע - שימו לב כי השולחן יכול לשמש גם כשולחן מחשב והוא רחב מספיק כדי להכיל מחשב נייד ונייח. 

פונקציונאליות חיונית - וודאו כי השולחן כולל בתוכו מדפים או מאפשר התקנה של מדפים מעליו או בקרבתו. תשומת לב לפרט זה תאפשר לכם לחסוך במרחב אחסון בחדר ולמקד את כל חומרי הכתיבה והלימודים של הילד במקום אחד מבלי לפזר אותם בכל רחבי החדר. בנוסף שמירה על סדר הופך את פינת הלמידה והכתיבה ליעילה יותר עבור הילד

התאמה לילד - וודאו כי שולחן הכתיבה הוא בגובה ורוחב סטנדרטי על מנת שככל שהילד יגדל הוא יוכל עדיין להשתמש בשולחן והוא לא יהיה נמוך מידי בשבילו. בנוסף רוחב השולחן צריך להיות כזה שיאפשר עבודה נוחה גם אם מעמיסים עליו שולחן מחשב, כלי כתיבה ועוד. 

חלק מהעיצוב הכולל - התאימו את השולחן למבנה החדר. האם יתאים שולחן פינתי או שולחן שימוקם באמצע החדר? חישבו על הגודל של החדר ועל הפונקציונאליות שלו בטרם רכישת השולחן. 

 

לסיכום, תשומת לב לפרטים והתייחסות לכל המשתנים שמרכיבים את שולחן הכתיבה תאפשר לכם לבצע רכישה חכמה אשר תשרת אתכם לאורך זמן. בדרך זו תוכלו לרכוש שולחן כתיבה איכותי, עמיד ובריא לילדיכם.

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon