כיצד לבחור את השולחן הנכון מתוך שולחנות כתיבה לילדים

הגיע הרגע המרגש בו הילד זקוק כבר לשולחן כתיבה, הוא מחפש מקום משלו לצייר, לשחק במחשב, לכתוב, הוא עולה לכיתה א', יש הרבה מאוד סיבות לכך שהגיע הזמן לרכוש שולחן כתיבה. עכשיו עליכם לבדוק עבורו מגוון דגמים של שולחנות כתיבה ולאתר עבורו את השולחן המבוקש. כאן נכנסים לתמונה קריטריונים חשובים דוגמת גודל, עיצוב, פונקציונאליות, חומרי גלם ועוד. אמנם אין כמו מראה עיניים, אך מידת ההתאמה של השולחן לצרכי הילד, לחלל הנתון וכמובן היכרות עם החומרים מהם עשוי השולחן ישפיעו מאוד על בחירתכם. 

כדי לסייע לכם במשימה של רכישת שולחן כתיבה, אספנו עבורכם מספר פרמטרים חשובים עליהם כדאי לשים דגש בבחירת שולחן.

 

התאמה מדויקת של השולחן לחדר

חשוב מאוד להחליט היכן ברחבי החלל תמקמו את שולחן הכתיבה, כדי שלילד יהיה מקום לשבת בנוח וגם לנוע בחדר בחופשיות. רצוי לא למקם את השולחן מול החלון כדי למנוע סנוור (במיוחד אם אתם מייעדים לילד גם מחשב שיונח על גבי השולחן), וגם לא צמוד מדי למיטה כדי שלילד תהיה גישה חופשית ביציאה מהמיטה ובכניסה אליה. נסו למצוא פינה נוחה בחדר לשולחן הכתיבה ואם אין ברירה, אפשר לשלב גם את השולחן בחלל מרכזי אחר בבית אך רצוי הרחק מהסחות דעת ורעשי רקע. מדדו היטב את החלל המבוקש והחליטו על מידות השולחן בהתאם לאילוצי המרחב. עם זאת, זכרו שבהמשך הילד ירצה לארח חברים ואם יש מקום לכך – העדיפו שולחן כתיבה רחב יותר כדי ששניים יוכלו יחדיו ליד שולחן אחד. 

 

החומרים מהם עשויים שולחנות כתיבה

שימו דגש רב על החומר ממנו עשוי שולחן הכתיבה, העדיפו שולחן מעץ מלא, איכותי ועמיד, בריא לילד וידידותי לסביבה. שולחן כתיבה מעץ מלא הוא מוצר ירוק ונעים שגם יוצר תחושת רוגע וביטחון בחלל. כמו כן, בדקו שבתהליך עיצוב השולחן לא השתמשו בדבקים רעילים או בכימיקלים רעילים, שנעשתה צביעת ווש בצבעי מים, שהתהליך הכולל היה ידידותי לסביבה ושהחומרים בריאים לילד. בכל זאת, הוא יבלה זמן רב בקרבת שולחן הכתיבה שלו. 

 

עיצובים של שולחנות כתיבה

כמובן שיש חשיבות רבה גם לעיצוב של השולחן היות ואתם מעוניינים שהעיצוב יהיה תואם ליתר פריטי העיצוב בחלל. כך למשל, תוכלו לבחור שולחן בקווים נקיים וישרים וגוון בהיר שמתמזג עם כל פריט ושומר על ניטראליות יחסית במרחב או שולחן עם פיתוחים עדינים שמוסיף טוויסט אלגנטי, שולחן בסגנון אצילי רומנטי לחדר בנות או שולחן בשיק יפני לחלל בו אתם רוצים לשמור על מרחב אוורירי יחסית. במסגרת שירות נגרות בהתאמה אישית, תוכלו לבחור את העיצוב המבוקש של השולחן וכך ליהנות גם משולחנות כתיבה בריאים ועמידים ואיכותיים וגם מעיצוב שמתאים לחלל שלכם ולעיצוב המבוקש.

 

 

 

 

 

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon