מאפיינים של שולחנות כתיבה מעץ מלא

האוס אין - שולחן כתיבה דגם יעל

שולחן כתיבה הינו פריט נדרש בכל חדר ילדים וחדר נוער ואף בחדרי עבודה ובמשרדים. עם העלייה במודעות לאיכות הסביבה ולחשיבותם של החומרים הבריאים, ניתן לראות ביקוש גבוה לשולחנות כתיבה עשויים מעץ מלא. 

רשת האוס אין מציעה שולחנות כתיבה אך ורק מעץ מלא במגוון רחב של עיצובים קלאסיים ועל זמניים, עיצובים המתכתבים עם מגמות עדכניות בעולם העיצוב. לעץ המלא השפעה חיובית משמעותית על חיינו - הוא חומר טבעי ונושם, בריא יותר וגם עמיד לאורך זמן ומשתבח עם השנים. הבחירה בשילוב שולחנות כתיבה מעץ מלא היא הבחירה הנכונה לבית שלכם ועל אחת כמה וכמה לחדרי הילדים והנוער. כמו כן, שימו דגש על חומרים טבעיים ואיכותיים נוספים דוגמת דבקים נטולי כימיקלים רעילים וצביעת ווש על בסיס מים ולכה. לפניכם מספר מאפיינים עכשוויים בעיצוב שולחנות כתיבה מעץ מלא.

 

שילוב מעניין בין חומרים שונים בשולחן אחד

העץ המלא הוא הבסיס שחוזר בכל שולחנות הכתיבה, אך במסגרת הוספת טוויסט מעניין יותר לחזותו של שולחן הכתיבה ניתן לראות שילוב ותוספת של פלטות זכוכיתהזכוכית חזקה ומעניקה נוכחות אלגנטית לכל שולחן כתיבה, מראה קליל, אוורירי ומרחף יותרבנוסף, בשולחנות הכתיבה בעיצוב האורבאני מודרני ניתן להבחין גם בשילוב של רגלי מתכת תעשייתיות שמקנות לשולחן הכתיבה מהעץ מראה ייחודי ואופנתי.

 

הבחירה בין קווים ישרים מול קווים מפותלים

המראה הקלאסי והנצחי של שולחנות הכתיבה בעלי הקווים הישרים והמראה הנקי עומד מול שולחנות כתיבה בעלי קווים מפותלים וזורמים - ניתן אף לכנות אותם "מסולסלים" - תלוי בפיתולים שלהם. גילופים החוזרים ברגליים מעץ משווים לשולחן מראה אריסטוקראטי מרשים, כותרות מסוגננות שמשדרגות את החזות בגליות מרהיבה.

 

טרנד אסימטרי ליצירת משחק עיצובי מרשים

ניתן לראות כיום שולחנות כתיבה מעץ מלא בעלי מראה אסימטרי, כשלרוב המגירות של השולחן מגיעות בצורניות מגוונת והיא זו המקנה לשולחן חזות יוצאת דופן הודות ליצירת המשחק הצורני בין גדלי וגבהי המגירות של השולחן. כמו כן, ניתן להבחין במשחקי צבע שנעים בין גוונים כהים לגוונים בהירים ואף הם מייצרים משחקי טון ועניין.

 

שולחנות כתיבה בהתאמה אישית

המימד של התאמה אישית נוכח מאוד בשנים האחרונות בעיצובים של שולחנות כתיבה, כשניתן להזמין שולחנות כתיבה במידות שונות מבחינת רוחב וגובה, צבעוניות משתנה, טוויסטים כמו גילופים מיוחדים ומראה "עתיק" יותר. כמו כן, ניתן למצוא פתרונות ייחודיים בנגרות אישית, לדוגמא, שילוב שולחנות כתיבה כחלק אינטגראלי מהקונסטרוקציה של פינת העבודה - שולחנות כתיבה המתחברים במקשה אחת לשידות, ספריות, תוספת של מגירות "בילד אין" בתוך שולחן הכתיבה, מדפים נשלפים, שולחן כתיבה ארוך במיוחד לשני משתמשים, שולחנות כתיבה לשניים עם הפרדה של שידה במרכז החוצצת בין שני השולחנות ועוד. הפתרונות של שולחנות כתיבה בנגרות אישית מעניקים אפשרות להפוך את שולחן הכתיבה לחלק בלתי נפרד מהחלל בדרך הנגישה והנוחה ביותר לכל משתמש באופן אישי.

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon