שולחנות כתיבה שלם וקח - להצטייד מהר לבית הספר

שנת הלימודים בפתח, ימים אחרונים של החופש הגדול, הזדמנות נדירה למצות עד תום את ימי החופשה. בוודאי שמתם לב שבמהלך הימים האלה, חלה הסתערות על החנויות השונות שמתמחות בציוד בית ספר, תורים ארוכים של לקוחות המחזיקים סלסלאות עם מחברות, ספרים, חוברות, עטיפות, קלמרים וילקוטים. אבל בכל מסע ההצטיידות הזה, יתכן ששכחתם את הדבר החשוב ביותר – שולחנות כתיבה! 

שולחן הכתיבה הוא החבר הנאמן של הילד במהלך לימודיו, זה המקום בו הוא יישב וילמד דברים חדשים, יכין שיעורים, יתכונן למבחנים ולכן - חשוב מאוד ששולחן הכתיבה שלו יהיה איכותי וטוב.

 

החשיבות של שולחן כתיבה מעץ מלא

שולחן כתיבה מלווה את הילד לאורך זמן ולכן, חשוב להשקיע בבחירת שולחן כתיבה בריא ומושקע מבין שולחנות כתיבה הקיימים בשוק. ברשת האוס אין מציעים לילדים ולבני נוער מגוון רחב של שולחנות כתיבה. אלה הם שולחנות כתיבה עשויים עץ מלא, שעוצבו ונבנו תוך הקפדה על חומרים בריאים וידידותיים מרמת הצבע ועד הדבק, ללא כימיקלים רעילים, כך שהשולחן ישרת את הילד נאמנה וגם יהיה בריא וטוב לו למשך שנים ארוכות. 

במסגרת מבצעי הקיץ והחזרה ללימודים, מציעים לכם בהאוס אין מספר שולחנות כתיבה "שלם וקח", שולחנות כתיבה שתוכלו לרכוש במקום ולקחת אתכם הביתה. זו היא הזדמנות פז להצטייד מהר בשולחן כתיבה איכותי, מבלי לחכות את הזמן עד שהוא יגיע אליכם. 

מעולה למי שזה עתה עבר דירה, נזכר ברגע האחרון שהילד צריך שולחן כתיבה או שמעוניין לשדרג ולהחליף את שולחן הכתיבה ולהעניק לילד שלו מתנה לעתיד – שולחן כתיבה בריא!

 

במסגרת "שלם וקח" על שולחנות כתיבה בהאוס אין, תוכלו לבחור שולחן כתיבה וכוורת מעץ מלא דגם גל. שולחן כתיבה לילדים המאופיין בקווים ישרים, מגירת אחסון רחבה, עשוי מעץ מלא שהינו שילוב של בוצ'ר קרוליינה, אורן פיני וליבנההכוורת התואמת בעלת שלושה תאים פתוחים מחומרים אלה וניתן לבחור את הסט בגוונים לבן, וניל או שמנת. מידות השולחן הן 120 ס"מ, גובה 40 ס"מ ועומק 60 ס"מ.

דגם נוסף שמשתתף ב"שלם וקח" על שולחנות כתיבה בהאוס אין הוא דגם יעל, דגם שכל ילדה תאהב. זה הוא שולחן כתיבה מסוגנן המתהדר במשטח עבודה עבה, שולחן עם שתי מגירות אחסון פרקטיות, עשוי כמובן מחומרים טבעיים ועץ מלא, ניתן להוסיף לו כוורת מעץ מלא. מידות השולחן הן אורך 120 ס"מ ועומק 60 ס"מ.  
 

חוץ מהאספקה המהירה, שימו לב שהשולחנות מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד, כך שמשתלם במיוחד להצטייד לבית הספר בהאוס אין בשולחנות כתיבה בריאים מעץ מלא. רק חשוב לציין, שהמלאי מוגבל ולכן, חשוב מאוד להזדרז. ניתן לבצע את ההזמנה בטלפון או להגיע לאחד הסניפים של האוס אין ברחבי הארץ.

 

 

.

 

 

 

 

 

שולחן כתיבה וכוורת דגם יעל

שולחן כתיבה וכוורת דגם גל

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon