שולחנות כתיבה - כיצד לעצב פינת לימוד מדוגמת לבני הנוער

האוס אין - שולחן כתיבה דגם יעל

שולחן כתיבה מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב חדרי נוער ובבואכם לתכנן ולעצב חדר נוער, חשוב שתיקחו בחשבון את סביבת הלימוד. סביבה זו בעלת השפעה מכרעת על הריכוז וההצלחה של בני הנוער בלימודים: כאן הם ילמדו לקראת הבגרויות, יכינו שיעורי בית ומשימות ללימודים, יתכוננו למבחן הפסיכומטרי ואם תבחרו שולחן כתיבה איכותי באמת – אולי אפילו ילמדו בעת לימודיהם הגבוהים!  

לפניכם מספר טיפים באיתור שולחן כתיבה משובח ובריא שיאריך ימים וילווה את בני הנוער שלכם וטיפים לעיצוב סביבת לימוד רגועה עבורם.

 

חומרים איכותיים - מתכונת להצלחה

אל תחסכו מבני הנוער שלכם את הטוב ביותר. שולחנות כתיבה שעשויים מחומרי גלם איכותיים ובריאים באים במקום הראשון, שולחן כתיבה שעשוי מעץ מלא שעמיד לאורך זמן ובריא לנשימה, צבעים על בסיס מים ידידותיים לסביבה ובריאים אף הם לנשימה וגם דבקים ללא כימיקלים רעילים שעוברו בתהליך כדי ששולחן הכתיבה יהיה בריא ואיכותי כל כולו. חומרי גלם איכותיים לא רק חשובים לבריאות, הם גם שומרים על עמידות רבת שנים.

 

עיצוב על זמני - משתלב בכל חלל ורלוונטי לטווח הארוך

אמנם בני נוער נוהרים אחרי אופנות שונות בכל הקשור ללבוש ותחומי עניין, אך כשזה נוגע לעיצוב החדר שלהם ועל אחת כמה וכמה בחירת שולחן כתיבה, חשוב שתבחרו עבורם שולחן כתיבה הרמוני בעיצוב רגוע, בגוונים בהירים, קווים נקיים וישרים, עיצוב שישתלב עם כל טרנד אחר שנכנס לחדר, עם כל גוון של קיר ואביזר משלים או צבע של טקסטיל. שולחן כתיבה קלאסי יתאים לכל גיל, הן לאחים קטנים שחולקים את החדר עם בני הנוער והן לגיל מתקדם יותר. אל תוותרו על עיצוב קלאסי, כי הוא ישרת אתכם בנאמנות בהמשך הדרך.

 

מידות החדר ומידות השולחן - חשבו על כך מראש

בבואכם לבחור שולחן כתיבה עבור חדר נוער, חשוב שתמדדו את גודל החדר ותציינו בסקיצה שאתם מציגים בתהליך הרכישה נקודות חשמל, מעברים, דלתות, חלונות ורהיטים נוספים שמאכלסים את החלל כדי שתוכלו לבחור שולחן כתיבה שישתלב פרפקט בחדר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון ששולחן כתיבה רחב יותר יכול לשמש שני ילדים בעת ובעונה אחת ובני נוער אוהבים לארח וללמוד בזוגות כך ששולחן כזה גם יתאים כשולחן כתיבה וכשולחן מחשב וגם יתאים לפרטנר נוסף שמצטרף לתהליך הלמידה. 

 

בטיחות ויציבות - שולחן שיעמוד לרשותכם לאורך זמן

כמובן שמבחינה בטיחותית, חשוב לשים לב בעת רכישת שולחן כתיבה שכל החלקים מוברגים היטב, שאין פינות חדות והשולחן יציב ונוח. ברגע שרוכשים שולחן כתיבה מחברה אמינה בעלת מוניטין בשוק שמתמחה בעיצוב חדרים בריאים וביניהם גם שולחנות כתיבה איכותיים ובריאים, אתם יכולים לדעת שבחרתם את הטוב ביותר וכי יש ושיהיה לבני הנוער שלכם שולחן כתיבה איכותי, בריא ועמיד!

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon