שולחנות כתיבה המשמשים גם כשולחנות מחשב

שולחן המחשב הפך לחלק בלתי נפרד מחדרי הילדים והנוער, המשתמשים במחשב שעות רבות במהלך היום. המחשב הוא כלי משחק, אמצעי תקשורת ומרכז למידה , למרבית הילדים ובני הנוער כיום יש מחשב שולחני או מחשב נייד משלהם. הצורך לשלב את המחשב החדר ולהקצות עבורו פינה ייעודית מתבטא במגמת עיצוב שולחנות כתיבה המשמשים גם כשולחנות מחשב.

בהאוס אין תמצאו דגמים רבים של שולחנות כתיבה/מחשב העשויים מעץ מלא ומוצעים במגוון רחב של סגנונות וגוונים. כיצד תעצבו לילד פינת מחשב עם שולחן כתיבה ופתרונות אחסון משלימים? לפניכם מספר המלצות עיצוביות.

 

שולחן כתיבה שהוא גם שולחן מחשב

ראשית, חשוב להעדיף תמיד שולחן כתיבה מעץ מלא, שנחשב חומר בריא, עמיד, נושם וידידותי לסביבה. לאחר מכן, הקפידו ששולחן הכתיבה יתאים כשולחן מחשב בהתאם למחשב שיש לכם. מחשב נייד מתאים לכל שולחן אך בבואכם לשלב מחשב שולחני, רצוי לבחור שולחן כתיבה שמבחינת מידות יתאים הן כשולחן כתיבה והן כשולחן מחשב. כלומר, שיהיה מקום על גבי השולחן גם למסך המחשב וגם לכתיבה. עם זאת, אפשר לשלב את הכונן במקום אחר, למרגלות השולחן או במדף תלוי סמוך ולמקם רק את מסך המחשב על גבי השולחן. מבחינת מידות, שולחן כתיבה באורך 140 ס"מ ובעומק 60 ס"מ בהחלט יעשה את העבודה. זיכרו, כי שולחן רחב יתאים הן למטרות שימוש במחשב והן לאירוח חברים ללמידה או למשחקים ולימוד במחשב.

 

עיצובים של שולחנות כתיבה-מחשב

שולחנות כתיבה המשמשים גם כשולחנות מחשב מגיעים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, שולחנות עץ קלאסיים במראה על זמני בגוונים בהירים ועד שולחנות עץ מלא המשלבים רגליים מתכתיות ופלטות זכוכית. בחרו עיצוב שילווה אתכם לאורך זמן, אשר ישתלב עם יתר הרהיטים והפריטים המשלימים בחדר. כמו כן, אפשר לבחור שולחן כתיבה המגיע עם מגירות. ישנם שולחנות כתיבה המשמשים גם כשולחנות מחשב המאופיינים בקווים ישרים בעוד אחרים בעלי גילופים מעוצבים במראה גלי מעניין.

 

פתרונות אחסון לסביבת המחשב

בבואכם לעצב פינת מחשב, בין אם היא פינה שסובבת סביב המחשב בלבד ובין המשמשת גם למטרות למידה, כדאי לבחור פינה רגועה שמאפשרת לילד להתנתק מהנעשה בבית ולהתרכז בנעשה במחשב. חשוב מאוד לא למקם את שולחן המחשב מול חלון, כדי שהאור מבחוץ לא יסנוור את המשתמשים. בנוסף, כדאי לשדרג את פינת המחשב ואת שולחן העבודה עם פתרונות אחסון, כדי לאפשר משטח חף מניירת ככל האפשר. כך למשל, תוכלו להוסיף שידת מגירות על גלגלים עם 2-3 מגירות ולשלב אותה מתחת לשולחן או לצידו, לתלות מדפים או כוורות מודולאריות המחולקות למדפים או תאים סגורים או פתוחים שמתאימים לאחסון משחקי מחשב, קלסרים, ספרים וכדומה. ספרים וכדומה. אפשרות נוספת היא להוסיף לשולחן מגש ייעודי למקלדת שניתן לשליפה בעת הצורך.

 

 

.

 

 

 

 

 

האוס אין - שולחן כתיבה דגם יעל
שולחן כתיבה וכוורת דגם גל

שולחן מחשב, כוורת וקומודה דגם ג'יימי

שולחן מחשב וכוורת דגם אילי

  • Facebook Social Icon
  • 7aff3d_4d6533659fc84a939834853da6addc8d.jpg_srz_p_.jpg
  • Pinterest Social Icon